شیرآلات صنعتی

خریدار شیرآلات استیل و فولادی

واحد تأمین کالای گروه برانوش ، کالاهای نو و آکبند شما را خریدار است !

چنانچه هرگونه شیرآلات استیل و فولادی شامل شیر توپی ، سوزنی ، کشویی ، پروانه ای ، اطمینان و فشارشکن  را در اختیار داشته و قصد فروش دارید ، لیست اجناس و تصاویر آنها را به واتساپ شرکت ارسال نمایید.

نکته : توجه داشته باشید که کالا ها حتما باید صد در صد اصل باشد . سلامت و اصالت کالا توسط کارشناسان فنی مورد بررسی و بازرسی قرار می گیرند و در صورت تأیید ، نسبت به خریداری آنها اقدام می گردد .


مجموعه بزرگی از شیرآلات صنعتی و تأسیساتی اعم از : شیر توپی ، شیر پروانه ای ، شیر یکطرفه ، شیر گلوب ، شیر دیافراگمی ، شیر اطمینان ، شیر فشارشکن ، شیرآلات ابزاردقیق ،  فلنج و اتصالات ، موجود و قابل تأمین می باشد . اغلب شیرآلاتی که در انبار های گروه برانوش موجود است از برند خنبره ساخت کشور اسپانیا تأمین می گردد . این شیرآلات شامل انواع آلیاژها است (استنلس استیل ، فولاد ، چدن و برنج ).

همچنین مجموعه ای ازشیرآلات ابزاردقیق از دو برند برتر جهان ، سوئیج لاک و پارکر نیز همواره موجود و قابل عرضه می باشد.

از محصولات سایر برندهای معتبر جهان نیز توسط این گروه تأمین و عرضه می گردد . برندهایی مانند : کیتز ، ولان ، نیپون ، گوتزه ، اولیور ، لزر ، دوراویس ، آلفاایر و چند برند معتبر اروپایی و آسیایی دیگر .

فهرست انواع شیرالاتی که توسط گروه برانوش عرضه می گردد در این صفحه درج گردیده است . با ورود به صفحه هر کدام از عناوین زیر ، می توانید مشخصات فنی آنها را مشاهده نموده و برای بررسی کامل و دقیقتر ، کاتالوگ هریک از محصولات برای دانلود ، در دسترس بازدید کنندگان گرامی قرار گرفته است .

محصولات

برای آگاهی از قیمت ها از طریق راه های ارتباطی که در صفحه استعلام قیمت و موجودی درج گردیده ، با ما تماس بگیرید.