شیر برقی پنوماتیک

شیر برقی جک پنوماتیک هیدرولیک

 

کارخانه آ – زد پنوماتیک از سال 1982 اقدام به طراحی و تولید انواع شیرآلات و تجهیزات پنوماتیک کرد . این کمپانی بر اساس طراحی های بسیار دقیق و با بهره مندی از برترین تکنولوژی ها ، موفق به تولید حجم انبوهی از محصولات استاندارد و با کیفیت شده است .استفاده از دانش مهندسی بسیار دقیق و تکنولوژی های نوین ، باعث موفقیت و شهرت کارخانجات آ – زد پنوماتیک در کشور ایتالیا و همچنین گسترش روز افزون فروش محصولات این کمپانی در بازارهای جهانی شده است.

کمپانی آ – زد پنوماتیک با بهره گیری از مدرن ترین و مجهزترین مراکز ماشین کاری و دستگاه های تراش سی . ان . سی قادر به تولید انبوه تمام محصولات و سفارش مشتریان خود با بالاترین کیفیت می باشد .

علاوه بر نظارت های پیگیر و مداوم و کنترل دقیق کیفیت در طول مراحل خط تولید و به منظور اطمینان هر چه بیشتر ، تمام محصولات این کارخانه بعد از تولید ، مجدداً به وسیله دستگاه های تمام اتوماتیک ، از نظر کیفی کنترل نهایی می شوند.

آ – زد پنوماتیک ، تولید کننده ی دقیق ترین و با کیفیت ترین محصولات پنوماتیک در جهان است . در این کارخانه ، همه مراحل تولید و همچنین مدیریت ساخت قطعات ، به صورت تمام مکانیزه و خودکار انجام می گیرد .

AZco

PEAZ

مشخصات عمومی شیرهای برقی پنوماتیک آ – زد ایتالیا

قطر نامی دبی حجمی در فشار 6 بار دما (سانتیگراد) فشار کاری سایز
2,5mm 100NI/min 60 10bar M5
5mm 550NI/min 60 10bar G 1/8
7,5mm 1100NI/min 60 10bar G 1/4
12mm 4600NI/min 60 10bar G 1/2

زمینه های مصرف : ماشین آلات صنایع چوب و فلز ، بطری سازی ، ماشین آلات چاپ ، جوشکاری ، صنایع بسته بندی ، صنایع شیمیایی ، برش ورق های فلزی ، کارخانجات نساجی ، صنایع خودرو سازی ، صنایع راه آهن و غیره .


برای آگاهی از موجودی و قیمت ها  از طریق راه های ارتباطی که در صفحه تماس با ما درج گردیده ، با ما تماس بگیرید.