شیر برقی

فروش شیر سلونوئیدی

<h3><span style=”color: #008080;”>به بزرگترین مرکز تأمین و فروش شیرآلات برقی خوش آمدید.</span></h3>
کنترل کننده های برقی شیر به طور کلی به دو دسته تقسیم می گردد . 1 – بوبین های مغناطیسی . به این نوع شیرهای کنترل برقی ، ” شیر سلونوئیدی گفته می شود . 2 – اکچویتور های موتوری . به این نوع شیرها “شیر اکچویتوری یا موتوری” اطلاق می گردد. هر کدام از این دسته ویژگی هایی دارند که متناسب با سیستم و نوع شبکه انتقال و کنترل سیال ، می بایست نسبت به انتخاب بهترین گزینه اقدام نمود .

گروه برانوش به عنوان بزرگترین مرکز تأمین و فروش شیرآلات و تجهیزات کنترلی ، محصولات هر دو دسته را در انبارهای خود موجود داشته و امکان تأمین همه موارد را دارا می باشد . از ساده ترین نوع مصرف شیر برقی تا پیچیده ترین نوع شیرهای کنترل برقی (بر اساس نوع مصرف یا نوع برند) را در فهرست زیر می توانید جستجو کرده و با مشاهده و مطالعه دقیق مشخصات فنی آنها ، نسب به انتخاب مناسب اقدام نمایید . همچنین برای انتخاب بهترین محصول مورد نیازتان به لحاظ فنی و مالی ، با ما از طریق راه های ارتباطی که در صفحه تماس با ما درج گردیده تماس بگیرید .

محصولات

انتخاب برند

محصولات مرتبط

<h4>برای آگاهی از قیمت ها از طریق راه های ارتباطی که در صفحه <a href=”http://branoush.com/contact/contact-basic/” target=”_blank” rel=”noopener”>تماس با ما</a> درج گردیده ، با ما تماس بگیرید.</h4>