لوله استیل

لوله استیل

تیوب و یا لوله های سیستم های ابزاردقیق و هیدرولیک ، با متریال استنلس استیل 316 و آلیاژهای مونل و اینکونل ، از کمپانی های صاحب نام اروپایی و آسیایی ، توسط گروه برانوش تأمین گردیده و در فروشگاه های این مجموعه قابل عرضه به متقاضیان گرامی می باشد . سایز تیوب های موجود عبارتند از : 1/8 ، 1/4 ، 3/8 ، 1/2 و 1 اینچ . مجموعه این تیوب ها به صورت شاخه های 6 متری و کلاف های 50 ، 100 ، 200 ، 500 و 1000 متری موجود است .

کمپانی سندویک

سندویک SANDVIK یک برند مشهور سوئدی است که به طور تخصصی ، در زمینه تولید و ساخت انواع آلیاژهای فلزی و مواد پلاستیکی فعالیت دارد .محصولات این کمپانی بزرگ به اغلب کشورهای جهان صادر می گردد و به جهت کیفیت بسیار بالا و قیمت مناسب در مقایسه با سایر برندها ، مورد استقبال بسیاری از صنایع مختلف در جهان ؛ از جمله ایران قرار گرفته است .

تیوب استنلس استیل

تیوب های استنلس استیل به طور معمول در شاخه های 6 متری و از سایز 1/16 تا 1/2 اینچ در انبار این مجموعه موجود است . همچنین مقدار قابل توجهی از تیوب های استنلس استیل 316 و 316L در کلاف های 1000 متری ، موجود و قابل عرضه می باشد . با مراجعه به جدول مشخصات فنی ، نوع تیوب مورد نیاز را انتخاب نموده و برای استعلام قیمت و موجودی ، با ما تماس حاصل نمایید .

موارد استفاده

تیوب استنلس استیل در صنایع بسیاری مورد استفاده قرار می گیرد . تأسیسات نمونه گیری و آزمایشگاهی صنایع نفت گاز و پتروشیمی . دستگاه های فرآیندی سیالات ، صنایع دارویی ، صنایع لبنی، کارخانه جات تولید مایعات نوشیدنی ، تأسیسات سیستم های ابزاردقیق و … متریال تیوب های مورد مصرف صنایع مختلف غالباً استنلس استیل 316 می باشد .

برای آگاهی از قیمت ها از طریق راه های ارتباطی که در صفحه تماس با ما درج گردیده ، با ما تماس بگیرید.