پیگیری گارانتی

شیر برقی غبارگیر

انواع شیر غبار گیر با برندهای معتبر - آسکو - دوراویس - ترک و ای ام سیEMC

 شیرهای برقی غبارگیر برای استفاده در سیستم های تصفیه و  جمع آوری گرد و غبار ، در کارخانه ها و مجموعه های صنعتی ساخته شده اند و بسیار کاربردی می باشد. شیر برقی غبارگیر با طراحی ۹۰ درجه بر روی دستگاه بسته شده و با فشار باد حدود ۶ بار کیسه هایی که غبارهای عبوری را گرفته اند می تکاند .این شیرهای برقی توسط کمپانی های معتبری در جهان ساخته و عرضه گردیده اند.

شیر برقی غبار گیر آسکو فرانسه : کمپانی آسکو یکی از معتبرترین شرکت های جهان در تولید شیر برقی می باشد . این شرکت در فرانسه است و تنوع بسیار زیادی در ساخت انواع شیر برقی دارد . اما شیر های غبار گیر آن شهرت بیشتری از دیگر شیر برقی های تولید شده دارد. این شیر برقی ها در سایزهای ۱/۲ – ۳/۴ -۱ – ۱/۲ ۱ که به دلیل نوع ساخت دستگاههای غبارگیر جزو رایج ترین سایزها می باشند در گروه برانوش موجود و قابل عرضه است .  

شیر برقی غبارگیر طرح آسکو چینی : با توجه به محبوبیت شیر برقی غبارگیر اصلی آسکو ، و به دلیل ایجاد شرایط مناسب تر برای کسانی که نیاز به صرفه جویی اقتصادی دارند . مجموعه های زیادی این شیر را در کشور چین تولید و به بازار عرضه نموده اند. این سری از تولیدات دارای درجه بندی می باشند که از عالی تا ضعیف را در بر می گیرد. گروه بازرگانی و مهندسی برانوش تلاش نموده است که به منظور استفاده بهینه مصرف کنندگان یکی از بهترین تولیدات ساخت چین شیر برقی غبارگیر آسکو را موجود نماید که هم دارای کیفیت مناسبی باشد و هم قیمت آن به صرفه باشد. این دسته از شیرها نیز در تمامی سایز های رایج موجود و قابل ارائه است.

 

شیر برقی غبارگیر

شیر برقی غبار گیر دورایس ترکیه : کشور ترکیه با ارتباط با کمپانی مطرح ایتالیایی توانسته اند شرایط بسیار مناسبی به لحاظ کیفیی در شیرهای برقی ایجاد نمایند . یکی از این کمپانی ها شرکت دوراویس می باشد که دارای طیف وسیعی از شیرهای برقی می باشد. یکی از مهمترین و با کیفیت ترین محصولات این کمپانی ، همین شیر برقی غبار گیر می باشد. کیفیت این شیر در حد شیرهای اروپایی بوده و قیمت آن به نسبت کیفیت بسیار مناسب و عالی می باشد. این شیر برقی در سایزهای ۳/۴ ، ۱ و ۱/۲ ۱ اینچ با بوبین های ۲۴ و ۲۲۰ ولت موجود و قابل ارائه به مشتریان گرامی می باشد.

شیر برقی غبار گیر ترک : کمپانی ترک نیز یکی از شرکت های به نام ترکیه می باشد که فعالیت بسیار خوبی در کشور ایران دارد. شیر برقی غبار گیر این کمپانی نیز دارای کیفیت بسیار مناسبی می باشد و در ولتاژها و سایزهای رایج موجود می باشد. شیر برقی غبار گیر ترک دارای جنس آلومینیوم بوده و در عین سبکی بسیار مقاوم است . 

شیر برقی غبار گیر ای ام سی EMC : در صورتیکه نیاز به شیرهای برقی خاص دارید قطعا EMC کشور چین یکی از گزینه های اصلی می باشد. شیرهای غبار گیر این شرکت مانند دیگر محصولاتش دارای کیفیت مناسبی بوده و در بسیاری از کشورهای جهان مورد استفاده قرار میگیرد و در دایره محصولات با کیفیت کشور چین قرار دارد. شیر برقی غبار گیر ای ام سی علاوه بر سایزهای رایج ، سایزهای مخصوص را نیز تولید می کند . سایزهایی مانند ۲ اینچ ، ۱/۲ ۲ اینچ و ۳ اینچ از جمله این سایزها می باشد که در بخش های خاصی ز صنعت مورد استفاده قرار میگیرد

گارانتی معتبر با کد رهگیری

صدور برگه گارانتی با شماره سریال محصول

ضمانت اصل بودن محصول

سرتیفیکیت معتبر از کمپانی سازنده

پشتیبانی فنی و مهندسی

مشاوره فنی، تعمیرات و تعویض قطعات

شیر برقی بک فیلتر

tork

ٍEMC

asco

چینی طرح آسکو

ایرانی طرح توربو

DURAVIS

برای مشاهده نمونه هایی از موجودی انبار ، میتوانید از نمایشگاه محصولات ما دیدن فرمایید .برای دیدن تصاویر بیشتر، لطفا ورق بزنید و یا با کلیک بر روی دکمه مربوطه ، وارد گالری شوید.

نمایشگاه محصولات

ورود به سایت
Call Now Button