اکچویتور برقی و پنوماتیک نوجیکس

برند نوجیکس (NOGIX) یکی از برندهای خوشنام چینی در زمنیه اکچویتورهای برقی و پنوماتیک می باشد که از سالیان گذشته مورد استفاده صنایع مختلف در ایران قرار گرفته و رضایت بالایی را در میان استفاده کننده گان ایجاد کرده است. متقضایان خرید اکچویتور برقی و پنوماتیک نوجیکس می توانند با ارتباط با بخش فروش اطلاعات کامل محصول و قیمت را استعلام فرمایند. همچنین برای ارتباط با امور نمایندگی اکچویتور برقی و پنوماتیک نوجیکس می توانید با بخش پشتیبانی و خدمات پس از فروش در ارتباط باشید.

در زیر به معرفی محصولات تولیدی نوجیکس(NOGIX) می پردازیم . همچنین تمامی شیرهایی که قابلیت کوپل با اکچویتورهای ذکر شده را دارند جهت اطلاع و انتخاب بهتر شما به ترتیب معرفی می گردند.

اکچویتور برقی

اکچویتور پنوماتیک

پوزیشنر

اکچویتور برقی ON/OFF نوجیکس :

اکچویتور برقی نوجیکس با گشتاورهای مختلف از ۳۰ نیوتن تا ۲۰۰۰ نیوتون تولید گردیده اکچویتور برقی ON/OFF  نوجیکس برای باز و بسته کردن کامل شیرها استفاده می شوند یعنی کاربرد این اکچویتورها در خطوط زمانی است که ما بخواهیم قطع یا وصل کامل انجام دهیم و کنترل مد نظر ما نیست. و گردش آن به صورت ربع گرد . یا کوراتر می باشد. این اکچویتور قابلیت نصب بر روی انواع شیرهایی که حرکت آنها ربع گرد می باشد قابلیت اتصال دارد. شیرهایی مانند شیر پروانه ای – شیر توپی و پلاگ ولو از جمله این شیرها هستند. اکچویتور برقی نوجیکس دارای یک سیستم دستی یا هندویل هم هست که برای مواقعی در نظر گرفته شده است که برق قطع باشد . برای این منظور یک آچار آلن به همراه اکچویتور عرضه گردیده که با قرار دادن آن در محل مربوطه امکان مانور اکچویتور به صورت دستی وجود دارد. برای این منظور حتما به جهت گردش آن که در محل مربوط به آن اشاره شده است توجه فرمایید.

اکچویتور برقی نوجیکس در دو تیپ ۲۴ ولت و ۲۲۰ ولت تولید گردیده که قابلیت اتصال به سیستم های مختلف الکتریکی را داشته باشد. همچنین در داخل اکچویتور لیمیت سوئیچ هایی نصب گردیده اند که روی حرکت ۹۰ درجه تنظیم گردیده اند. بنابراین نیرویی بیشتر از میزان باز یا بسته شدن به شیر وارد نمی گردد.

روی اکچویتور یک نمایشگر طراحی گردیده که هنگام بسته شدن روی خط بتوان باز یا بسته بودن شیر را مشاهده کرد . در صورتی که نیاز داشته باشید فیدبک از اکچویتور به روی تابلوی کنترل یا پی ال سی داشته باشید می توانید از پورت هایی که بر روی اکچویتور تعبیه گردیده استفاده نموده و مطابق نقشه الکتریکال روی درپوش اکچویتور سیم بندی لازم را انجام دهید.

اکچویتور برقی تدریجی یا modulating نوجیکس:.

این دسته از اکچویتورها ی برقی نوجیکس به منظور کنترل دقیق دبی در خطوط مورد استفاده قرار می گیرند و قادرند با دریافت سیگنال ورودی ۴ تا ۲۰ میلی آمپر به ما در تعیین میزان بازشدگی شیر و چند وضعیتی بودن آن کمک کند. همچنین با سیگنالهای خروجی ۴ تا ۲۰ میلی آمپر قادرند فیدبک عملکرد اکچویتور را به سیستم کنترل منتقل نماید.

این اکچویتور نیز مانند نوع قطع و وصلی قادر امکان کوپل بر روی تمام شیرهایی که گردش ربع گرد دارند قابل استفاده است.

اکچویتور پنوماتیک نوجیکس

اکچویتور پنوماتیک نوجیکس با از نوع رک اند پینیون بوده و در سایزهای مختلف از ۳۲ تا ۳۲۰ می باشد که قادرند تا حدود ۲۰۰۰ نیوتن گشتاور ایجاد کنند. این اکچویتورهای پنوماتیک در دو حالت سینگل اکت و دبل اکت قابل عرضه می باشند . خطوطی که نیاز به حالت نرمالی کلوز داشته باشند می توانند با استفاده از نوع سینگل اکت و با استفاده از فنر در مواقع قطعی برق و نبود باد به حالت اولیه ( بسته شدن ) برگردند .برای این منظور شیر های نامور مختلفی در کارخانه نوجیکس تولید شده که در ادامه به معرفی آنها نیز خواهیم پرداخت

 

  برای مشاهده نمونه هایی از موجودی انبار، میتوانید از نمایشگاه محصولات دیدن فرمایید.برای مشاهده کامل، لطفا ورق بزنید و با کلیک بر روی دکمه، وارد گالری شوید. 

 

نمایشگاه محصولات

ورود به سایت
Call Now Button