پیگیری گارانتی

شیر برقی تایمر دار

شیر برقی تایمر دار

 شیر برقی تایمر دار به دو گروه کلی تقسیم می شود که هریک از آنها استفاده منحصر به فرد خود را دارد . دسته ای از  شیرهای تایمر دار برای برخی از مخازن به عنوان شیر تخلیه اتوماتیک یا اتودرین به کار می رود مانند تخلیه بخار و یا تخلیه رسوبات کمپرسور ، برخی دیگر از شیرهای برقی تایمر دار برای سیستم های آبیاری استفاده می شود . در زیر به معرفی هر یک از این محصولات می پردازیم .

شیر برقی تایمر دار اتو درین : همانطور که از نام این شیر برقی مشخص است ، وظیفه این شیر تخلیه اتوماتیک منابع یا مخازن کمپرسورها و بخار می باشد . نحوه تنظیم تایمر در این تیپ از شیرهای برقی تایمر دار به این صورت است که با توجه به شرایط کاری یک زمان برای باز شدن تعریف می شود و یک زمان برای باز ماندن ، مثلا ما می دانیم که یک مخزن هر ۲ ساعت به دلیل افزایش فشار داخلی نیاز به تخلیه اتوماتیک دارد و میزان تخلیه مثلا بایست ۲ دقیقه باشد ، بنابراین زمان شیر طوری انتخاب خواهد گردید که هر دو ساعت به مدت ۲ دقیقه باز شده و سپس بسته شود .

شیر برقی تایمر دار آبیاری: این شیر برقی معمولا در گلخانه ها و باغ های کوچک مورد استفاده قرار می گیرد . و نحوه تنظیم آن به صورت ماهانه ، هفتگی ، روزانه و ساعتی می باشد . بنابراین شما حتی اگر در محل ویلا ، باغ یا گلخانه هم نباشید ، با تنظیم این شیر می توانید راس ساعت های مقرر نسبت به آبیاری محیط مورد نظر اقدام نمایید. مثلا می توانید تنظیم کنید که شیر برقی در روزهای خاصی از هفته از ساعت ۲ تا ۴ باز شده و سپس کاملا بسته شود. 

شیرهای برقی تایمر دار در هر دو حالت فوق دارای عملکرد نرمال کلوز بوده و با فرمانی که با تایمر صادر می شود باز می شود و سپس با برداشته شدن برق از پشت بوبین به حالت بسته در می آید. همچنین می توان این تیپ از شیرهای برقی را به سیستم کنترل از راه دور نیز مجهز نمود . که البته برای این منظور نیاز به تجهیزات دیگری نیز می باشد که در بخش های دیگر سایت به آن پرداخته ایم . بوبین های شیر برقی تایمر دار می تواند ۱۲-۲۴ و ۲۲۰ باشد که بسته به نوع نیاز می توان یکی از آنها را انتخاب کرد.

شیر موتوری تایمر دار : یکی دیگر از انواع شیر تایمر دار که بسیار کاربردی می باشد ، شیر برقی موتوری تایمر دار می باشد. این شیر برقی از یک شیر توپی یا بال ولو با اکچویتور یا موتور کوچک تشکیل شده و دارای اوریفیس صد در صدی می باشد . همچنین به دلیل نحوه باز و بسته شدن احتمال رسوب گرفتگی آن بسیار کمتر از نوع دیافراگمی است . 

انواع برندهای شیر برقی تایمر دار :

شیر برقی تایمر دار با بهترین برندهای ترکیه ای و چینی موجود و با گارانتی و پشتیبانی ، قابل ارائه می باشد . برای اطلاع از نحوه گارانتی با بخش پشتیبانی گروه مهندسی و بازرگانی برانوش تماس بگیرید

برای آگاهی از قیمت ها از طریق راه های ارتباطی که در صفحه تماس با ما درج گردیده ، با ما تماس بگیرید.

ورود به سایت
Call Now Button