پیگیری گارانتی

شیر برقی ضد انفجار

به مرکز تخصصی پخش انواع شیرهای برقی و تجهیزات مربوطه خوش آمدید.

انواع شیرهای برقی سلونو ئیدی شامل : شیرهای دیافراگمی ، سوزنی و پیستونی با بوبین های EX ضد انفجار برای مصرف در سیستم های خطوط گاز ، مایعات روغنی ، نفت و گازوئیل ، از بهترین برندهای اروپایی و آسیایی توسط مرکز شیرآلات کنترلی برانوش تأمین گردیده و آماده عرضه به متقاضیان گرامی می باشد . عناوین و مشخصات اجمالی شیرهای برقی با بوبین ضد انفجار در این صفحه معرفی گردیده است . برای آشنایی و بررسی دقیق مشخصات فنی هریک از محصولات ، فایل پی دی اف دیتاشیت آنها برای دانلود در دسترس قرار گرفته است .

گارانتی معتبر با کد رهگیری

صدور برگه گارانتی با شماره سریال محصول

ضمانت اصل بودن محصول

سرتیفیکیت معتبر از کمپانی سازنده

پشتیبانی فنی و مهندسی

مشاوره فنی، تعمیرات و تعویض قطعات

tork

Amisco

ODE

برای مشاهده نمونه هایی از موجودی انبار ، میتوانید از نمایشگاه محصولات ما دیدن فرمایید .برای دیدن تصاویر بیشتر، لطفا ورق بزنید و یا با کلیک بر روی دکمه مربوطه ، وارد گالری شوید.

نمایشگاه محصولات

شیر برقی ضد انفجار

شیر برقی ضد انفجار با کویل یا محفظه ای طراحی و ساخته شده است که جرقه های داخلی شیر را در برگرفته و از احتراق گازها ، بخار و ذرات قابل احتراق در محیط کار و در نهایت بروز انفجار بزرگتر جلوگیری می کند. در واقع این نوع محافظت در برابر انفجار با محصور کردن سیم پیچ های برقی در یک محفظه مقاوم و مطمئن صورت می گیرد که در صورت وقوع با اطفاء جرقه و انفجار داخلی، از سرایت و انتقال آن به اتمسفر انفجاری اطراف پیشگیری می نماید.

شیر برقی ضد انفجار عمدتا در انتقال و کنترل خطوط قابل انفجار به منظور باز و بست یا قطع اضطراری برای خط لوله استفاده می شود. این ابزار نقش بسیار مهمی در تامین امنیت خطوط برعهده دارد و می توان آن را در مسیر سیال های گاز، مانند گاز طبیعی، متان، LPG و یا سیال های مایع اشتعال زا مانند بنزین و گازوئیل و غیره اعمال کرد.

در برخی از صنایع به دلیل کاربرد مواد سوختی و قابل احتراق، استفاده از تجهیزات برقی دارای شرایط خاص و ویژه ای می باشد که بر اساس میزان حساسیت و مطابق با استاندارد زون بندی شده است. بدین ترتیب که مکان هایی که مستقیما حاوی سوخت می باشند مانند مخازن و تانکرهای سوخت زون یک نامیده می شوند. مکان هایی که به نوعی به مخزن اصلی سوخت متصل هستند مانند شیرها و نازلها زون دو نامیده می شوند. مکان هایی که در محوطه آن مخازن سوخت وجود داشته باشند مانند محوطه پمپ بنزین ، زون سه نامیده می شوند. ساختار اصلی شیر برقی ضد انفجار از یک شیر برقی و یک بوبین ضد انفجار تشکیل شده است. که با توجه به تعاریف فوق بر حسب حساسیت انتخاب و به منظور کنترل جریان در چنین محیط هائی نصب می گردد.

ساختار شیر برقی ضد انفجار

انواع مختلف شیر برقی از جمله شیر برقی ضد انفجار با تبدیل نیروی الکترومغناطیسی به نیروی مکانیکی، قابلیت کنترل از راه دور جریان سیالات را دارند. در واقع با عبور جریان الکتریسیته از داخل سیم پیج که همان بوبین شیر سلونوئید است یک میدان مغناطیسی تولید می کند که در نتیجه هسته آهنی داخل ساختار شیر حرکت کرده و مسیر جریان را باز و بسته می کند. بنابراین مهمترین قطعه دریک شیر برقی بوبین آن است و در شیربرقی ضد انفجار نیز همانگونه که از نام آن مشخص است، ایجاد محفظه ضد احتراق بوبین و بدنه مقاوم به منظور پیشگیری از سرایت جرقه و در نهایت انفجار سیستم طراحی شده است. بوبین ضد انفجار با ولتاژ ۲۴، ۱۱۰ و ۲۲۰ ولت قابلیت نصب روی سایر شیرهای برقی با جنس بدنه های مختلف در سایزهای متفاوت را دارد. همچنین در انواع کوپل شده آماده غالبا با جنس بدنه فولاد مقاوم در سایزبندی های ½ و ¼ اینچ بیشترین تولید را دارند. از آنجا که بوبین ضد انفجار قابلیت کاربرد با انواع شیر برقی را دارد عملکرد نرمالی کلوز و نرمالی اوپن بودن آن بسته به نوع عملکرد شیر و نیاز سیستم تعریف می شود.

خرید شیر برقی ضد انفجار

در خرید شیر برقی ضد انفجار، توجه به زون بندی از اهمیت ویژه ای برخوردار است. زون بندی از گامهای نخست تشخیص بوبین مناسب در راستای جلوگیری از وقوع و سرایت احتراق، در تجهیزات و خطوط فعال در محیط های مستعد انفجار است. از ویژگیهای انواع شیر برقی ضد انفجار می توان به افزایش امنیت پروژه ، ضریب اطمینان بالا ، عمر و دوام طولانی آن اشاره کرد.

انواع شیر برقی ضد انفجار از برندهای معتبر در مجموعه صنعتی تخصصی برانوش موجود می باشد، برای مشاهده مشخصات فنی کامل و بررسی دقیق تر محصولات وارد لینک شوید. کاتالوگ فنی هر کدام از محصولات، برای دانلود در صفحه مربوطه قرار گرفته است.

قیمت شیر برقی ضد انفجار

قیمت شیر برقی ضد انفجار براساس نوع و اندازه بوبین، سایز شیر، جنس و کشور تولید کننده و دیگر پارامترها متفاوت است. به طور کلی کیفیت و قیمت شیر برقی ضدانفجار در برندها و کشورهای تولید کننده اروپائی از نسبت به برندهای چین و ترکیه بالاتر می باشد. به طور کلی این شیر از جمله تجهیزات تخصصی است که پیشنهاد می شود فرآیند انتخاب و خرید آن همراه با مشاوره فنی با کارشناس متخصص صورت گیرد تا بتوان انتخابی مطلوب و متناسب با نوع عملکرد انجام داد. 

ورود به سایت
Call Now Button