پیگیری گارانتی

شیر برقی گاز سایز ۲ اینچ

شیر برنجی برقی با بوبین سلونوئیدی و مکانیزم آب بند دیافراگمی ساخت کمپانی اسکا دوراویس ترکیه ، گزینه ای بسیار مناسب برای کنترل سیال آب می باشد که در مقایسه با برندهای اروپایی و چینی، هم از کیفیت بالایی برخوردار است هم بسیار قیمت مناسب و مقرون به صرفه ای دارد . محصولات دوراویس دارای استاندارد های بین المللی بوده و فاصله چندانی به لحاظ کیفیت با محصولات مشابه اروپایی ندارد . محصولات اروپایی از قیمت بسیار بالاتری نسبت به محصولات دوراویس برخوردارند که این موضوع فقط مربوط به کیفیت آنها نیست . بلکه گران بودن هزینه تولید و حمل و نقل ، قیمت تمام شده آنها را بسیار افزایش میدهد . در این صفحه مشخصات کلی محصول درج گردیده است . برای کسب اطلاعات کامل ، کاتالوگ محصول را دانلود نمایید .

شیر برقی قطع گاز – اسکا دوراویس ترکیه

سایز ۲ اینچ

شیر های برقی گاز شهری به طور معمول باز هستند و هنگامی که از سنسور یا کلید دستی فرمان دریافت کنند ، عبور جریان گاز را در کسری از ثانیه قطع می کنند . از آنجا که در هنگام جریان گاز ، هیچ گونه برقی به شیر وصل نیست امکان بروز کوچکترین احتراقی کاملا صفر است . برای باز کردن مجدد ، به طور دستی می بایست میله ای که در بالای شیر وجود دارد را بالا بکشید .

شیر برقی گاز اسکا دوراویس ، در مقابل هرگونه تنش مکانیکی ، الکتریکی و حرارتی کاملا مقاوم هستند .

  • در صورت قطع گاز به علت بروز نشتی ، حتما می بایست وصل مجدد گاز توسط کارشناسان شرکت گاز محلی انجام گیرد تا اشکالات نشتی به طور کامل رفع شده باشد.
  • این شیر باید از تماس آب به دور باشد.

برای مشاهده مشخصات فنی کامل ، کاتالوگ این محصول در پایین همین صفحه برای دانلود در دسترس قرار گرفته است.


[

جنس بدنه آلومینیوم
حداکثر فشار کاری ۰۵ بار
رنج دما منفی ۱۰ تا مثبت ۸۰ درجه سانتیگراد
وضعیت پیش فرض نرمال باز
منبع تغذیه ۱۲ ، ۲۴ و ۲۲۰ ولت AC و DC
درجه حفاظت IP65
سیال گاز شهری


برای آگاهی از قیمت ها از طریق راه های ارتباطی که در صفحه تماس با ما درج گردیده ، با ما تماس بگیرید.

[

ورود به سایت
Call Now Button