پیگیری گارانتی

انواع عملگر های پنوماتیک

به مرکز تخصصی پخش انواع عملگرهای پنوماتیک و تجهیزات مربوطه خوش آمدید

گروه بازرگانی و مهندسی برانوش ، مرکز پخش انواع انواع عملگرهای پنوماتیکی دابل اکتینگ و فنر برگشتی از سایز ۳۲ تا ۲۱۰ برای نصب بر روی شیرهای توپی و پروانه ای برای کنترل سیالات درتأسیسات صنایع مختلف از برندهای Convalve هلند ، نوجیکس چین و آوموتو Aumuto .

انوع عملگر پنوماتیک ربع گرد ۹۰ درجه : عملگرهای ۹۰ درجه ، ربع گرد و یا کوراتر پنوماتیک با سیستم رک اند پینیون  برای شیرهایی که با گردش ۹۰ درجه باز و بسته می شوند ، مورد استفاده قرار می گیرند. شیر های مانند پروانه ای ویفری بین فلنجی ، پروانها ی لاگ ، شیر توپی یا بال ولو از جمله شیرهایی هستند که قابلیت نصب این عملگر بر روی آنها وجود دارد . نکته قابل توجه در این خصوص این است که این شیرها باید از نوع موتور خور باشند . شیرهای موتور خور داری یک فلنج حول شفت می باشد که سوراخهای آن بر اساس استاندارد مطابق سوراخهای زیرین عملگر پنوماتیک می باشد و به راحتی می تواند با آن کوپل گردد. این تیپ از عملگرها دارای طول عمر و قیمت مناسب می باشند و برای صنعت گران گزینه محبوبی به شمار می رود. این عملگرها در سایز و برندهای مختلف در این مجموعه موجود و قابل تامین می باشد.

عملگر پنوماتیک ربع گرد دبل اکت : این عملگر دارای دو ورودی باد و یک خروجی می باشد که از طریق شیر برقی نامور کنترل می شود. و با یک شوک باد باز و با شوک دیگر بسته می شوند. در صورتی که بخواهید پس از هر یک از فرمان ها برق از روی بوبین شیر نامور برداشته شود می بایست از نامور دو بوبین استفاده بفرمایید .

عملگر پنوماتیک ربع گرد سینگل اکت : این عملگر از نظر ظاهری کاملا شبیه نوع دبل اکت می باشد . لیکن در قسمت انتهایی دو طرف تعدادی فنر قرار می گیرد . قرار گیری این فنرها بر روی عملگر پنوماتیک باعث عملکرد نرمال کلوز در عملگر می شود. به این معنا که شیر برقی نامور باد را وارد عملگر می کند و شیر باز می شود . سپس برق که از پشت بوبین برداشته می شود . عملگر با نیروی فنر به حالت اولیه یعنی بسته بر می گردد. این برق به هر دلیلی که برداشته شود شیر به حالت اول بر می گردد . و این برای مصارفی که امکان قطع برق دارند ، و نباید شیر باز بماند می تواند گزینه بسیار مطلوبی باشد

انواع عملگر پنوماتیک خطی دیافراگمی : عملگرهای پنوماتیک خطی با عملکرد دیافراگمی  که به کنترل ولو پنوماتیک هم شهرت دارند با قرار گرفتن بر روی شیرهای کنترلی نظیر شیر گلوب ، می توانند گزینه بسیار مطلوبی باشند. این تیپ از عملگرها دارای انواع مختلف بوده و برای شرایط معمولی و خاص طراحی گردیده اند . عموما شیرهای گلوب که برای کنترل سیالات پر حرارت مانند بخار و روغن داغ مورد استفاده قرار می گیرند از این عملگرهای پنوماتیک دیافراگمی استفاده می کنند. با توجه به ماهیت شیر گلوب ، که کنترل سیال می باشد ، در بیشتر موارد با نصب پوزیشنر های الکتروپنوماتیک ، سیال مربوطه را به صورت کامل و دقیق کنترل می نمایند.

 

 

گارانتی معتبر با کد رهگیری

صدور برگه گارانتی با شماره سریال محصول

ضمانت اصل بودن محصول

سرتیفیکیت معتبر از کمپانی سازنده

پشتیبانی فنی و مهندسی

مشاوره فنی، تعمیرات و تعویض قطعات

tork

NOGIX

CONVALVE

شیر توپی استیل

شیر پروانه ای چدنی

AUMUTO

برای مشاهده نمونه هایی از موجودی انبار ، میتوانید از نمایشگاه محصولات ما دیدن فرمایید .برای دیدن تصاویر بیشتر، لطفا ورق بزنید و یا با کلیک بر روی دکمه مربوطه ، وارد گالری شوید.

نمایشگاه محصولات

ورود به سایت
Call Now Button