پیگیری گارانتی
نمایندگی شم ایتالیا CEME

نمایندگی شیر برقی شم ایتالیا CEME - سوزنی - دیافراگمی - ۲/۲ و ۳/۲

به مرکز تخصصی پخش انواع شیرهای برقی ، کنترلی و تجهیزات مربوطه خوش آمدید.

انواع شیر برقی های ساخت کمپانی شم CEME ایتالیا – در سایزهای مختلف برای سیالاتی نظیر آب ، هوا ، بخار و روغن با ویسکوزیته کم موجود می باشد . تمامی این شیرهای برقی با بوبین های ۱۲ ، ۲۴ و ۲۲۰ ولت قابل ارائه می باشند. شیر برقی دیافراگمی شم در سایزهای ۱/۲ اینچ ، ۳/۸ اینچ ، ۳/۴ اینچ ، ۱ اینچ ، ۱/۴ ۱ اینچ ، ۱/۲ ۱ اینچ  ، ۲ اینچ ، ۱/۲ ۲  اینچ  و سه اینچ  با اتصال دنده ای  از جمله شیرهای پرمصرف این کمپانی می باشد . همچنین شیر برقی های سوزنی در سایزهای ۱/۸ اینچ ، ۱/۴ اینچ و ۱/۲ اینچ نیز در طراحی های مختلف موجود می باشد . تمامی شیرهای برقی با خدمات کامل نمایندگی شامل قیمت مناسب برای فروش –  قیمت همکاری مخصوص  پخش عمده  و خدمات پس از فروش می باشد. برای اطلاع از نحوه ی خدمات نمایندگی  شیر برقی شم  از طریق راههای ارتباطی که در بخش  تماس با ما  اشاره شده با  کارشناسان فنی  و فروش گروه بازرگانی و مهندسی برانوش در ارتباط باشید

در زیر به معرفی هر یک از محصولات شم CEME ایتالیا پرداخته ایم

شیر دیافراگمی شم CEME - سری ۸۶

شیر سوزنی شم CEME - سری ۶۶

شیر برقی بخار شم CEME - سری۹۰

شیر برقی دیافراگمی شم CEME ایتالیا - سری ۸۶

شیر برقی سری ۸۶  شم ایتالیا با عملکرد پایلوت  از نوع دیافراگمی می باشد. این شیر برقی دارای عملکرد نرمال کلوز بوده و برای عملکرد نیاز به ۰٫۳ بار فشار اولیه دارد. ماکزیمم فشار کاری شیر برقی دیافراگمی شم ۱۰ بار می باشد. سایزهای تولید شده در این سری به همراه کد هر کدام به ترتیب زیر می باشد:

مدل ۸۶۱۳      شیر برقی  شم سایز ۳/۸ اینچ

مدل ۸۶۱۴      شیر برقی شم  سایز ۱/۲ اینچ

مدل ۸۶۱۵     شیر برقی شم  سایز ۳/۴ اینچ

مدل ۸۶۱۶     شیر برقی شم  سایز ۱ اینچ

مدل ۸۶۱۷     شیر برقی  شم سایز ۱/۴ ۱ اینچ

مدل ۸۶۱۸     شیر برقی  شم سایز ۱/۲ ۱ اینچ

مدل ۸۶۱۹     شیر برقی  شم سایز ۲ اینچ

مدل ۸۶۲۰     شیر برقی  شم سایز ۱/۲ ۲ اینچ

مدل ۸۶۲۱    شیر برقی شم سایز ۳ اینچ

شیر برقی سوزنی شم CEME ایتالیا - سری ۶۶

شیر برقی سری ۶۶  شم ایتالیا با عملکرد دایرکت  از نوع سوزنی می باشد. این شیر برقی دارای عملکرد نرمال کلوز بوده و برای عملکرد نیاز به  فشار اولیه ندارد. ماکزیمم فشار کاری شیر برقی سوزنی شم ۱۰ بار می باشد. سایزهای تولید شده در این سری به همراه کد هر کدام به ترتیب زیر می باشد:

مدل ۶۶۱۱      شیر برقی شم سوزنی سایز ۱/۸ اینچ

مدل ۶۶۱۲      شیر برقی شم  سوزنی سایز ۱/۴ اینچ

 

شیر برقی بخار شم CEME ایتالیا - سوزنی - پیستونی - سری ۹۰

شیر برقی سری ۹۰  شم ایتالیا با عملکرد دایرکت می باشد. سیستم عملکرد شیر برقی بخار شم در سایزهای ۱/۸ اینچ ، ۱/۴ و ۱/۲ اینچ سوزنی می باشد. برای سایزهای بزرگتر  مانند ۳/۸ اینچ  ، ۳/۴ و ۱ اینچ از سیستم پیستونی استفاده می شود. شیر برقی بخار شم با آب بند از جنس تفلون ، می تواند بخار تا دمای ۱۸۰ درجه را تحمل نماید. 

 

ورود به سایت
Call Now Button