شیر پنوماتیکی تدریجی

به مرکز تخصصی تأمین و فروش انواع شیر پنوماتیکی تدریجی خوش آمدید

گروه صنعتی برانوش مرکز تخصصی تامین و فروش شیرآلات صنعتی و تجهیزات کنترلی از برترین برندهای روز و همگام با استانداردهای روز دنیا آماده ارائه انواع شیر پنوماتیک تدریجی جهت کاربرد در حوزه های مختلف صنعتی از جمله صنایع نفت و پتروشیمی ، پالایشگاهی ، آزمایشگاهی ، صنایع غذائی و دارو، صنایع هسته ای ، صنایع دفاع و… می باشد. انواع شیرپنوماتیکی تدریجی از انواع گلوب ولو پنوماتیکی با پوزیشنر دیافراگمی و ای تو پی پوزیشنر با فرمان ۴ تا ۲۰ میلی آمپر در این مجموعه موجود می باشد، برای مشاهده مشخصات فنی کامل و بررسی دقیق تر محصولات وارد لینک شوید. کاتالوگ فنی هر کدام از محصولات، برای دانلود در صفحه مربوطه قرار گرفته است.

اکچویتور پنوماتیک
null

۱ سال ضمانت تعویض

صدور کارت و برچسب ضمانت تعویض کالا ، توسط واحد گارانتی و پشتیبانی برانوش.

null

گواهی اصالت کالا

در شیرآلات کنترلی برانوش ” فقط و فقط ” محصولات اورجینال ارائه می گردد .
null

مرکز فروش تخصصی

فعالیت ما به طور تخصصی و اختصاصی، فقط بر “شیرآلات کنترلی” متمرکز است.

پوزیشنر

پوریشنر الکترو پنوماتیک با فرمان ۴ تا ۲۰ میلی آمپر

گلوب ولو پنوماتیک

شیرهای گلوب ولو با اکچویتور های پنوماتیکی و پوریشنر

شیر پنوماتیکی تدریجی

شیرپنوماتیکی تدریجی تجهیزی است که به منظور کنترل تدریجی جریان مایعات مانند گاز، روغن، آب و بخار استفاده می شود. این ابزار که از تجهیزات ابزار دقیق به شمار می رود، نقش بسیار مهمی در حلقه کنترلی سیستم برعهده دارد و از عناصر کنترل نهایی در خطوط صنعتی محسوب می گردد. متداول ترین انواع عملگرهای مورد استفاده برای شیرهای خودکار و کنترلی با توجه به دارا بودن مزایای ویژه کاربردی و اقتصادی، اکچویتورهای پنوماتیکی هستند که با کوپل کردن ابزار کمکی به نام پوزیشنرمی تواند جهت دقت و سرعت بخشیدن به فرمان کنترلی و همچنین گرفتن فیدبک موقعیت ولو در خطوط بسیاری کاربرد داشته باشند. در این پوزیشنر ، سیگنال های کنترلی ایجاد شده با جریان ۴ تا ۲۰ میلی آمپر  ضمن فرمان به اکچویتور پنوماتیک شیر، فیدبک موقعیت و عملکرد شیر را هم به تابلوی پی ال سی ارسال می نماید.

انواع پوزیشنر

پوزیشنرها برحسب نوع و مدل خود در انواع شیر پنوماتیکی تدریجی به دو گروه تقسیم می شوند .

پوزیشنر مولتی ترن

آی تو پی پوزیشنر مولتی ترن در انواع شیر پنوماتیکی تدریجی که با حرکت خطی به صورت سیت و پلاگ عمل میکنند قابلیت استفاده دارند. این نوع پوزیشنر معمولا به ساقه و یا در نزدیکی انتهای شافت برای شیرهای کنترل چرخشی طراحی شده  و بیشتر بر روی گلوب ولوها و یا شیرهای سوزنی که به منظور کنترل فلو استفاده می شوند، نصب می گردد.

از جمله انواع پوزیشنر مولتی ترن،  پوزیشنر سامسون محصول کشور آلمان است که یک وضعیت یاب کامل الکتروپنوماتیکی به شمار رفته و کاربرد فراوانی در حوزه صنعت و عمومی  دارد.

در حال حاضر مجموعه صنعتی برانوش انواع پوزیشنر سامسون را در فهرست محصولات خود ارائه نموده است.  برای مشاهده مشخصات فنی کامل و بررسی دقیق تر محصولات ، روی دکمه مشاهده محصولات  کلیک کنید . کاتالوگ فنی هر کدام از محصولات ، برای دانلود در صفحه مربوطه قرار گرفته است.

پوزیشنر سامسون

پوزیشنر سامسون

پوزیشنر کوارتر

انواع پوزیشنر کوارتر معمولاً روی یوک یا قسمت بالای یك اکچویتور نصب می شوند و در انواع شیر پنوماتیکی تدریجی از نوع  پروانه ای و توپی کاربرد دارند. هر یک از تنظیمات، باعث می شود وضعیت شیر پنوماتیکی تدریجی با وضعیت درخواست شده توسط کنترل کننده مورد مقایسه قرار بگیرد. انواع پوزیشنر کوارتر در کنترل پنوماتیک تدریجی در خطوط صنعتی با سیالات آب ، بخار ، هوا با فشار کاری و حرارت بالا کاربرد دارند. در حال حاضر مجموعه صنعتی برانوش انواع پوزیشنر کوارتر را در فهرست محصولات خود ارائه نموده است.  برای مشاهده مشخصات فنی کامل و بررسی دقیق تر محصولات ، روی دکمه مشاهده محصولات  کلیک کنید . کاتالوگ فنی هر کدام از محصولات ، برای دانلود در صفحه مربوطه قرار گرفته است.

پوزیشنر ای تو پی

پوزیشنر ای تو پی

خرید شیر پنوماتیکی تدریجی

همانگونه که اشاره شد خرید شیر پنوماتیکی تدریجی و انتخاب پوزیشنر متناسب برحسب نوع شیر پنوماتیکی نیازمند تخصص است. دقت داشته باشید کسب اطلاعات فنی صحیح از این تجهیز پیش از انتخاب و خرید ،  تضمین کننده عملکرد صحیح در برنامه های سیستم صنعتی شماست. عموما خرید شیر پنوماتیکی تدریجی برحسب سایز، نوع عملکرد، نوع سیال ، شرایط محیط کاری، حجم دبی و فشار و دمای کاری انجام می پذیرد. مجموعه برانوش مجموعه ای تخصصی در امر فروش شیر پنوماتیکی تدریجی با انواع پوزیشنر بوده و مشاوران ما ارائه دهنده تخصصی ترین مشاوره قبل از خرید این تجهیز می باشند.

 

قیمت شیر پنوماتیکی تدریجی

قیمت شیر پنوماتیکی تدریجی به حالت عملکرد ، سایزشیر، نوع شیر و از آن مهم تر بدنه  اجزای سازنده و نوع پوزیشنرها و در نهایت برند سازنده و کیفیت محصول ارتباط مستقیم دارد. در صورت تمایل به اطلاع از قیمت شیر پنوماتیکی تدریجی و مشاهده جزییات فنی از طریق این لینک وارد صفحه خرید شوید.

 

 

نویسنده این مقاله : مریم بختیاری

برای مشاهده نمونه هایی از موجودی انبار ، میتوانید از نمایشگاه محصولات ما دیدن فرمایید .برای دیدن تصاویر بیشتر، لطفا ورق بزنید و یا با کلیک بر روی دکمه مربوطه ، وارد گالری شوید.

نمایشگاه محصولات


دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ارسال نظر