شیر برقی دیافراگمی

شیر برقی با عملکرد سلونوئیدی ( بوبین مغناطیسی) و آب بند دیافراگمی برای سیال آب ، هوا و روغن سبک

شیر برنجی برقی با بوبین سلونوئیدی و مکانیزم آب بند دیافراگمی ساخت کمپانی اسکا دوراویس ترکیه ، گزینه ای بسیار مناسب برای کنترل سیال آب می باشد که در مقایسه با برندهای اروپایی و چینی هم از کیفیت بالایی برخوردار است هم بسیار قیمت مناسب و مقرون به صرفه ای دارد .

محصولات دوراویس دارای استاندارد های بین المللی بوده و فاصله چندانی به لحاظ کیفیت با محصولات مشابه اروپایی ندارد  . محصولات اروپایی از قیمت بسیار بالاتری نسبت به محصولات دوراویس برخوردارند که این موضوع فقط مربوط به کیفیت آنها نیست . بلکه گران بودن هزینه تولید و حمل و نقل ، قیمت تمام شده آنها را بسیار افزایش میدهد .

در این صفحه تمامی سایزهای شیر های برقی دیافراگمی مخصوص سیال آب موجود در انبار ، درج گردیده است . با کلیک بر روی هرکدام از سایزها ، می توانید مشخصات فنی را ملاحضه کرده و برای کسب اطلاعات کامل ، کاتالوگ محصول را دانلود نمایید .

برای آگاهی از قیمت ها از طریق راه های ارتباطی که در صفحه تماس با ما درج گردیده ، با ما تماس بگیرید.

توضیحات

شیر برقی با آب بند دیافراگم NBR غالبا برای کنترل جریان آب به کار می روند . یکی از امتیازات شیر دیافراگمی نسبت به سایر تیپ ها ،  عبور کامل جریان ( دبی ) از شیر، بدون هیچ گونه افتی است . به عنوان مثال اگر از شیر برقی ۱ اینچ استفاده می کنیم ، آب با دبی ۲۵ میلیمتر جریان خواهد داشت . در نظر داشته باشید که شیر های دیافراگمی برای عمل کردن در حالت نرمال بسته بودن شیر، به حداقل نیم بار فشار نیاز دارند. پس اگر در سیستم ، قبل از شیر هیچگونه فشاری وجود ندارد ، به جای شیر دیافراگمی باید از سایر تیپ ها استفاده نمایید (شیر توپی موتوری ، شیر برقی سوزنی ، …) .

نکته : اگر مدت زمان اتصال برق به شیر بیشتر از ۱ ساعت به طور متوالی است ، بهتر است از بوبین های با ولتاژ ۱۲ یا ۲۴ ولت استفاده کنید تا طول عمر بوبین کاهش پیدا نکند .

نکته ۲ : اگر بیشتر اوقات شیر برقی مورد نیاز شما می بایست در حالت باز باشد و گاهی اوقات با فرمان بسته شود باید از نوع نرمال اوپن و در حالت عکس از نرمال کلوز استفاده کنید.

نکته ۳ : وجود سنگریزه در آب باعث اختلال در عملکرد دیافراگم می گردد . اگر آبی که در سیستم جریان دارد دارای املاح و رسوب است حتما قبل از شیر برقی ، شیر صافی نصب کنید. در صورت اختلال در عملکرد شیر به علت وجود سنگ ریزه ، شیر را باز کرده و رسوبات به وجود آمده را تمییز کنید تا به سادگی این مشکل برطرف گردد.

نکته ۴ : در صورتی که حرارت آب دائما بیشتر از ۷۰ درجه است بهتر است از شیر برقی پیستونی یا سوزنی استفاده کنید . دیافراگم اگر به طور متوالی در معرض حرارت بالا باشد به مرور زمان فرم خود را از دست می دهد .

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ارسال نظر