شیر برقی پیستونی

شیر برقی پیستونی مناسب برای سیالات : بخار ( حداکثر ۱۴۰ درجه سانتیگراد ) آب ، هوا ، روغن سبک ، گازوئیل ، گاز غیر قابل اشتعال

شیر برقی با عملکرد سلونوئیدی (مغناطیسی تک ضرب) و آب بند پیستونی ، یکی از بهترین تولیدات کمپانی دوراویس ترکیه است که توانسته است با قابلیتها ی بالایی که دارد در موارد بسیاری مورد استفاده قرار بگیرد.

اولین ویژگی شیرهای پیستونی دوراویس ، تحمل فشار ۴۰ باری است که در شیر های سلونوئیدی ، فشار بالایی محسوب می شود . این محصول برای سیستم های انتقال آب پر فشار و هوای فشرده بسیار گزینه مناسبی است .

دیگر ویژگی شیر پیستونی دوراویس ، مقاومت در برابر حرارت حداکثر ۱۶۰ درجه سانتیگراد است . به همین جهت از این محصول میتوان در برخی از خطوط بخار که دمای حداکثر بخار ۱۴۰ درجه باشد به خوبی بهره گرفت . پیستون وایتون در مقایسه با دیافراگم وایتون مقاوت بالاتری دارد و برخلاف دیافراگم وایتون بر اثر تماس دائمی با حرارت بالا ، فرم خود را از دست نمی دهد .

شیر پیستونی دوراویس با پیستون وایتون برای نصب در مسیر عبور گازوئیل نیز بسیار مناسب است .

در نظر داشته باشید که شیر های پیستونی برای عمل کردن ، حداقل به ۱ بار فشار نیاز دارند . اگر قبل از شیر برقی مورد نیازتان هیچگونه فشاری ندارید می بایست از دیگر محصولات این شرکت از قبیل شیر های توپی موتور دار یا شیر های سوزنی و … استفاده نمایید .

[vc_gallery interval=”5″ images=”6851,6850,6852″ img_size=”full” onclick=””]

شیر برقی برنجی پیستونی دوراویس ترکیه

شیر پیستونی دوراویس در ۳ سایز یک دوم ، سه چهارم و ۱ اینچ تولید می شود . این محصول نیز مانند دیگر شیرهای با عملکرد سلونوئیدی در دو نوع نرمال بسته و نرمال باز موجود است .

نکته: اگر بیشتر اوقات شیر برقی مورد نیاز شما می بایست در حالت باز باشد و گاهی اوقات با فرمان بسته شود باید از نوع نرمال اوپن و در حالت عکس از نرمال کلوز استفاده کنید.

نکته : اگر مدت زمان اتصال برق به شیر بیشتر از ۱ ساعت به طور متوالی است ، بهتر است از بوبین های با ولتاژ ۱۲ یا ۲۴ ولت استفاده کنید تا طول عمر بوبین کاهش پیدا نکند .

مشخصات کلی محصول در جدول پایین صفحه درج گردیده . برای بررسی دقیق فنی شیر پیستونی دوراویس ، کاتالوگ مشخصات کامل فنی برای دانلود در دسترس بازدیدکنندگان گرامی قرار گرفته است.


جنس بدنه برنج
حداکثر فشار کاری ۴۰ بار
رنج دما منفی ۱۰ تا مثبت ۱۶۰ درجه سانتیگراد
وضعیت پیش فرض نرمال بسته و نرمال باز
منبع تغذیه ۱۲ ، ۲۴ و ۲۲۰ ولت AC و DC
نوع آب بند پیستون وایتون
سیال بخار ، گازوئیل ، آب ، هوا ، گاز غیر قابل اشتعال
برای دریافت کاتالوگ ، بر روی آیکون روبرو کلیک کنید.

برای آگاهی از قیمت ها از طریق راه های ارتباطی که در صفحه تماس با ما درج گردیده ، با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ارسال نظر