پیگیری گارانتی

لیمیت سوئیچ باکس پنوماتیک

لیمت سوئیچ باکس چیست ؟

لیمیت سوئیچ باکس ، دستگاهی است که بر روی اکچویتور پنوماتیک قرار می گیرد . و علاوه بر نمایش موقعیت باز یا بسته بودن اکچویتور ، به صورت محلی ، این موقعیت را بر روی تابلوی کنترل هم نمایش می دهد . 

چرا لیمیت سوئیچ در سیستم اتوماسیون پنوماتیک مهم است ؟ در سیستم های کنترل سیالات ، که بسیاری از آنها به صورت پنوماتیک انجام می شود ، دانستن شرایط کنترل کننده برای اپراتور بسیار با اهمیت است . بویژه اگر نیاز باشد درصد بازشدگی شیر مشخص باشد . در چنین مواردی استفاده از تجهیزات نمایش دهنده و کنترل کننده بسیار ضروری است . لیمیت سوئیچ باکس یکی از این دستگاههاست . با نصب این دستگاه بر روی اکچویتور پنوماتیک می توانیم ارتباط منظمی با سیستم های دیگر کنترل سیالات نیز برقرار نماییم . به این صورت که هنگامی که اکچویتور در حالت باز قرار گرفت . لیمیت سوئیچ به سیستم پایین دست شیر فرمان باز بودن صادر می کند و تجهیز پایین دست نیز روشن می شود. 

لیمیت سوئیچ تنها برای سیستم های قطع و وصلی استفاده می شود ، چنانچه سیستم تدریجی مد نظر باشد قطعا از پوزیشنر الکتروپنوماتیک استفاده شده که خود این دستگاه قابلیت انتقال فرمان از طریق سیگنالهای ۴ تا ۲۰ میلی آمپر را دارد و درصد بازشدگی شیر را نمایش داده و بر اساس آن می تواند از طریق تابلوی پی ال سی فرامین لازم را صادر نماید.

گروه مهندسی و بازرگانی برانوش ، مرکز فروش انواع  اکچویتورها یا عملگرهای پنوماتیکی  از سایز ۳۲ تا ۳۱۰ برای نصب بر روی شیرهای توپی و پروانه ای برای کنترل سیالات درتأسیسات صنایع مختلف از برندهای Convalve هلند ، نوجیکس چین و آوموتو Aumuto می باشد. کلیه متعلقات اکچویتور پنوماتیک شامل : شیر برقی نامور – لیمیت سوئیچ باکس ، پوزیشنر الکتروپنوماتیک – واحد مراقبت – فیلتر – رگولاتور و روغن زن در این مجموعه موجود و قابل عرضه می باشد.

عناوین و مشخصات اجمالی لیمیت سوئیچ باکس ها در این صفحه معرفی گردیده است . برای آشنایی و بررسی دقیق مشخصات فنی هریک از محصولات ، فایل پی دی اف دیتاشیت آنها برای دانلود در دسترس قرار گرفته است .

گارانتی معتبر با کد رهگیری

صدور برگه گارانتی با شماره سریال محصول

ضمانت اصل بودن محصول

سرتیفیکیت معتبر از کمپانی سازنده

پشتیبانی فنی و مهندسی

مشاوره فنی، تعمیرات و تعویض قطعات

Aumuto

NOGIX

CONVALVE

up3

شیر توپی UPVC

شیر پروانه ای

شیر توپی استیل

برای مشاهده نمونه هایی از موجودی انبار ، میتوانید از نمایشگاه محصولات ما دیدن فرمایید .برای دیدن تصاویر بیشتر، لطفا ورق بزنید و یا با کلیک بر روی دکمه مربوطه ، وارد گالری شوید.

نمایشگاه محصولات

ورود به سایت
Call Now Button