به مرکز تخصصی تأمین و فروش شیر برقی خوش آمدید

شیر برقی یا سلونوئیدی با عملگر مغناطیسی ( بوبین ) در انواع گوناگون برای مصارف مختلف توسط بسیاری از کمپانی ها تولید و عرضه می گردد .

در این صفحه انواع شیر برقی که توسط گروه برانوش تأمین گردیده و در انبار و فروشگاه های این مجموعه موجود است ، بر اساس نوع مصرف (سیال) ، نوع متریال و کمپانی تولید کننده ، دسته بندی شده است .

مشخصاتی که برای انتخاب شیر برقی لازم است عبارتند از : ۱ – نوع سیال ۲ – نوع وضعیت باز و بسته بودن شیر در حالت عدم اتصال به برق ( نرمال بسته – نرمال باز ) ۳ – میزان حداقل و حداکثر فشار سیال ۴ – میزان حداکثرحرارت سیال ۵ – ولتاژ منبع تغذیه ۶ – میزان جریان عبوری سیال (Flow) 7 – درجه حفاظت بوبین (ضد آب یا ضد انفجار بودن بوبین)

گارانتی معتبر با کد رهگیری

صدور برگه گارانتی با شماره سریال محصول

ضمانت اصل بودن محصول

سرتیفیکیت معتبر از کمپانی سازنده

پشتیبانی فنی و مهندسی

مشاوره فنی، تعمیرات و تعویض قطعات

شیربرقی آب

مجموعه کاملی از انواع شیرهای الکترو مغناطیسی برای کنترل جریان و فشار آب توسط گروه بازرگانی و مهندسی برانوش تأمین و عرضه می گردد. شیرهای برنجی، چدنی و استیل برای مصارف مرتبط از سایز ۱/۴ اینچ تا سایز ۴ اینچ اتصال رزوه ای و فلنجی موجود است.

این محصولات از برندهای معتبر و با کیفیت تأمین گردیده است: پارکر، جیواکس، ترک، EMC , ODE

شیربرقی بخار

مجموعه کاملی از انواع شیرهای الکترو مغناطیسی برای کنترل جریان و فشار بخار توسط گروه بازرگانی و مهندسی برانوش تأمین و عرضه می گردد. شیرهای برنجی و استیل برای مصارف مرتبط از سایز ۱/۴ اینچ تا سایز ۴ اینچ اتصال رزوه ای و فلنجی موجود است. موجود است. با تحمل دمای حداکثر ۱۴۰ درجه تا ۸۰۰ درجه سانتیگراد.

این محصولات از برندهای معتبر و با کیفیت تأمین گردیده است: پارکر، جیواکس،  EMC , ODE

شیربرقی گاز

شیر های الکترو مغناطیسی برای استفاده در خطوط تأسیسات ساختمان و خطوط پایپینگ صنعتی گاز در انواع و سایز های مختلف موجود است.

این شیرهای بوبین دار از بهترین و با کیفیت ترین برندها انتخاب شده اند که عبارتند از: کروم شرودر، دانگز، جیواکس، ترک و EMC

شیر برقی استیل

شیرهای الکترو مغناطیسی (سلونوئید ولو) با متریال استیل ۳۱۶ و استیل ۳۰۴ از سایز ۱/۴ اینچ تا ۳ اینچ موجود است.همراه با بوبین های متنوع ۱۲،۲۴،۱۱۰ و ۲۲۰ ولت .

سلونوئید ولو های استیل همگی از بهترین و با کیفیت ترین برندها انتخاب شده اند که عبارتند از: ODE , ACL , EMC 

شیر برقی روغن داغ

شیرهای الکترو مغناطیسی (سلونوئید ولو) با متریال استیل ۳۰۴ برای کنترل روغن داغ در دماهای ۲۵۰ درجه سانتیگراد، ۴۰۰ درجه سانتیگراد و ۸۰۰ درجه سانتیگراد سایز ۱/۲ اینچ تا ۳ اینچ با اتصال رزوه ای و فلنجی موجود است.

برند این نوع از شیرها EMC و ژینگفو است که به لحاظ کیفیت در حد محصولات اروپایی است.

شیر برقی بگ فیلتر

شیرهای الکترو مغناطیسی بگ فیلتر یا غبارگیر (سلونوئید ولو) با متریال آلومینیوم  در سایزهای ۱/۲ تا ۳ اینچ موجود است. 

برندهای موجود از شیرهای بگ فیلتر عبارتند از: آسکو اصل، tork، چینی طرح آسکو

شیر برقی فشاربالا

شیرهای الکترو مغناطیسی از ۲۰ بار به بالا در دسته شیرهای فشار بالا محسوب می شود شیرهای فشار بالا در فشار های ۴۰ بار، ۵۰ بار، ۷۰ بار و ۱۰۰ بار موجود است.

برندهای موجود از شیرهای فشار فالا عبارتند از: tork, ODE , ACL , Gevax

شیر برقی اتصال فلنجی

شیرهای الکترو مغناطیسی با اتصال فلنجی برای مصارف مختلف آب، بخار، گاز، روغن داغ و .. موجود است. متریال این شیرهای فلنجی از نوع برنجی، چدنی و استیل ۳۰۴ است و از سایز ۱/۲ تا ۴ اینچ موجود است.

کمپانی سازنده شیرهای فلنجی “EMC” است.

شیر برقی ضد آب

بوبین های ضد آب قابل نصب روی تما شیرهای برقی ساخت کمپانی EMC با درجه حفاظت IP67 موجود است که برای قرار گرفتن در داخل آب طراحی و تولید شده است.

کمپانی سازنده بوبین های ضد آب “EMC” است.

شیر برقی ضد اسید

شیرهای برقی تقلونی بسیار مقاوم در برابر خوردگی ناشی از سیالات اسیدی و اسیدها ساخت کمپانی EMC موجود است. سایز این شیرها از ۱/۲ تا ۳ اینچ و با اتصال رزوه ای و فلنجی عرضه گردیده است.

شیر برقی ضد انفجار

بوبین های EX ضد انفجار با حساسیت های مختلف از برندهای ODE و جیواکس موجود است. ولتاژ این بوبین ها ۲۴ ولت و ۲۲۰ ولت است. قابل نصب بر روی انواع شیرهای برقی.

انتخاب برند

نمایشگاه محصولات

ورود به سایت
Call Now Button