branoushaboutpage

مرکز تخصصی فروش انواع شیرهای کنترل برقی و تجهیزات پنوماتیک برانوش

معرفی شرکت برانوش

شرکت برانوش در سال 1386 توسط گروهی از مهندسان در داخل و خارج از ایران تأسیس گردیده است. این شرکت در ابتدا فعالیت خود را در زمینه توزیع و فروش شیرهای برقی پارکر آغاز نموده و از آن زمان تا کنون ، علاوه بر برند پارکر ، با سرمایه گذاری و شراکت در چند برند معتبر بین المللی در زمینه شیرآلات کنترل برقی و تجهیزات پنوماتیک، فعالیت خود را توسعه داده است .

زمینه های فعالیت

1- شیر های برقی بوبینی شامل : انواع برنجی، استیل، دیافراگمی، پیستونی و سوزنی  . 2- اکچوئیتور های برقی شامل : انواع تدریجی و ON/OFF از 30 تا 2000 نیوتن 3- اکچوئیتورهای بادی پنوماتیکی برای کنترل شیرهای توپی و پروانه ای در انواع یکطرفه فنر برگشتی و دو طرفه 4- تجهیزات پنوماتیک شامل : شیر برقی پنوماتیک ، جک پنوماتیک ، واحد مراقبت ، پرشر سوئیچ ، شیلنگ پنوماتیکی و …

گارانتی اختصاص برانوش

برانوش از معدود شرکت هایی است که در زمینه شیرهای کنترل برقی و تجهیزات پنوماتیک، دارای بخش مکانیزه گارانتی می باشد . از آن جا که تمامی محصولات ارائه شده در شرکت برانوش ، اصلی و دارای کیفیت متوسط به بالا می باشند ، جهت اطمینان خاطر مشتریان گرامی ، توسط این شرکت مطابق با استانداردهای جهانی گارانتی گردیده است . ارائه گارانتی رسمی ، نشانه اصالت و کیفیت کالاست.

برخی از برندهای موجود

پارکر ایتالیا: شیر برقی

دوراویس ترکیه : شیر برقی

آ-زد ایتالیا: تجهیزات پنوماتیک

جیواکس ترکیه : شیر برقی

ترک ترکیه : شیر برقی و اکچوئیتور

خنبره اسپانیا : شیرآلات صنعتی

کن ولو :اکچویتور برقی

کن ولو :اکچویتور پنوماتیک

برای آگاهی از قیمت ها از طریق راه های ارتباطی که در صفحه تماس با ما درج گردیده ، با ما تماس بگیرید.